Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Ardex Yapı Malzemeleri

  • Cadde / Sokak: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 11. Yol C Parsel C1 P.K. 34956
  • İlçe: Tuzla
  • Şehir: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Ekleme Tarihi: 28 Kasım 2016 21:54
  • Süre Dolumu: 39 gün, 15 saat

Açıklama

ARDEX Hakkında

Güvenilirlik ve kalite için ilk tercihiniz

ARDEX 60 yıldan fazla bir süredir sektörde olan, müşteriler ve uygulayıcılar için güvenilir ve kaliteli ürünler sunan lider bir markadır. ARDEX bugün hala bağımsız bir aile şirketidir. Bunun anlamı, pazarının şekillendirilmesinde yenilikleri elde etmek ve geleneği korumaktır: kalite için ilke ve kararlardan vazgeçmemektir. ARDEX’ in sektörde lider firmalardan biri olması tesadüf değildir.

Dünya pazarlarında lider bir oyuncu

ARDEX grubu, güçlü yapısal büyüme ve stratejik olarak planlanmış olan uluslararası satın almalar ile bugün (2012 verileri baz alınmıştır) 39 adet şubesi ve 2.000 çalışanı ile 50’den fazla ülkede ve böylece tüm kıtalarda bulunmakta, çekirdek pazarı Avrupa’da ise neredeyse tüm pazarı kapsamaktadır. 8 büyük markası ile ARDEX grubu dünya çapında 485 milyon €’dan fazla bir ciroya erişmiştir ki bunun %70’i Almanya dışındaki pazarlardandır. Bu sebepten ARDEX kendini inşaat alanındaki kaliteli, üstün nitelikli yapı malzemeleri konusunda Dünya çapındaki pazar liderlerinden biri sayıyor.

Ticaret için etkili maliyet çözümleri

Uzman branşlardaki uzun süreli ortaklıklarımızdan dolayı pratikteki ihtiyaç ve talepleri temelinden bilmekteyiz. Malzemeler ve uygulama prosesleri ile ilgili yüksek deneyimimiz ve branşlarının uzmanları olan müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olmamız bizim en önemli ilham kaynağımızdır. Bu anlamda geliştirdiğimiz ürün sistemleri, profesyoneller için geliştirdiğimiz ürünlerden oluşmaktadır. Bu sistemler optimal biçimde birbiri ile uyarlanabilir, kolay ve hızlı uygulama, ve yüksek verimliliği ile de son derece ekonomiktir.

Alman Yönetmeliklerinde yapılmış olan çalışmalar neticesinde su etkisinin derecesi, yalıtım malzemesi, uygulanacak duvar ve zemin yüzeyleri ve uygulama detayları belirli sınıflara göre tanımlanmıştır. ARDEX, su yalıtımı konusunda özellikle seramik kaplamaları ile uygulanabilecek en doğru çözümü en kaliteli sistem ürünleriyle birlikte sunmaktadır.

ARDEX S 1-K
Elastomerik Sentetik Reçine Esaslı Yalıtım Malzemesi
ARDEX 4+5
Çift Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi
ARDEX 8+9
Çift Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi
ARDEX 9 L
Reaktif Toz
ARDEX SK
TRICOM Yalıtım Seti
ARDEX SDB 15
Ses yalıtımı , kendinden yapışkanlı izolasyon bandı
ARDEX SK 100 W
TRICOM Yalıtım Membranı

 

Gösterim istatistikleri : toplam 528 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 929583c8b2d2c85d

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.