Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Aker İzolasyon

  • Cadde / Sokak: Uğur Mumcu Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 2339 Sk. No:1/A
  • İlçe: Sultangazi
  • Şehir: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Ekleme Tarihi: 28 Kasım 2016 21:35
  • Süre Dolumu: 39 gün, 15 saat

Açıklama

Firmamız 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Firmamız Su izolasyon uygulaması ve taahhüt işleri ile iş hayatına başlamıştır.

Kaliteli ürünler ile Tecrübeli personelimiz ve uygun teknolojik ekipmanlarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Alanında lider firmalardan biriyiz.

Başarının sürekliliği için teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek, öğrenmenin ve bilgiyi paylaşmanın gerekliliğine inanıyoruz.

Kaliteli malzemeyi ve kaliteli uygulama bilincini bir arada sunabilmek amacıyla sektöründeki lider üreticilerden bayilikler aldık malzeme eğitim projeye beraber imza atmak için sözleşmeler imzaladık. Firmamız müşterisine çözüm öneren projeler ile servis ve garantiyi birlikte sunmayı ilke haline getirmiştir. İş hayatına başladığımız günden itibaren başarılı uygulamalar yaparak, tanıtım programları ile yalıtım bilincinin oluşmasında çok ciddi katkılarda bulunmuştur. Firmamız sektöründe kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir taşorünlük üstlenmektedir.

Uzman kadromuz yalnızca konut ve inşaatlarında değil sanayi tesislerine de çözümler üretmektedir.
Farkımız yaptığımız işlerde taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.

Misyonumuz;

Kaynaklarını verimli kullanmak, çevreye ve insanlara duyarlı hareket etmek, rekabet edilebilir maliyetlerle kaliteli uygulama yapmak, yenilik ve teknolojiyi yakından takip etmek, müşteri ve çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve bir uluslararası şirket olmaktır.
Vizyonumuz;

Toplam kalite yönetimi ve %100 müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, inşaat su İzolasyonu sektöründe lider konumuna ulaşmak ve dünyanın saygın uygulamacı firmaları arasında yer almaktadır.

Kalite Politikamız;

Aker İzolasyon çalışma politikası, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, toplumsal sorumluluk bilincinin yanı sıra cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla uygun tarzda ve zamanında temin ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gerek satış ve uygulama gerekse uygulama sonrası hizmetleriyle müşteri beklentilerini aşan bir hizmet standardına ulaşmaktır. Müşteri memnuniyetimizi yükseltmek için yaptığımız uygulamlarda 5 yıl garanti vermekteyiz.

   

Gösterim istatistikleri : toplam 601 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 242583c85f09beda

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.