Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Tuğla Görünümlü Cephe Kaplama

Isı Yalıtımı, Mantolama 25 Aralık 2011

Binaların dış görünümünde farklı bir tarz ve estetik yakalamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri yöntemden biri de tuğla görünümlü cephe kaplama yöntemidir. Binaların dış cephelerinde doğal ve farklı bir görünüm yakalamak isteyenler için benzersiz ürünlerin başında olan tuğla görünümlü cephe kaplama yöntemi maliyet açısından da oldukça uygun işçilik açısından gayet rahat ve zahmetsizdir ve ayrıca kolayca monte edilebilir.

Binalarınızın dış cephesini kaplarken gerçek tuğla kullanmak yerine daha şık ve estetik bir duruşu olan bu cephe kaplama sistemi gerçek tuğla kullanımından daha hesaplı ve daha az işçilik gerektiren bir yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca tuğla görünümlü cephe kaplaması binanızın dış cephesini farklı renk seçenekleri ile kendi zevkinize ve ortama uygun olarak dizayn etmenizi sağlarken, farklı yüzey dokuları kullanarak farklı kombinasyonlar oluşturabilir estetik açıdan çok çarpıcı modeller elde edebilirsiniz.

Kolay uygulanabilen ve fazla işçilik gerektirmeyen tuğla görünümlü dış cephe kaplamaları,size sunduğu birçok renk ve farklı yüzey seçenekleriyle binalarınızın dış cephesini kaplatırken mutlaka aklınızda bulunması gereken seçeneklerden biri olmalıdır.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

  

Gösterim istatistikleri : toplam 5 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Henüz Yorum Yapılmamış - “Tuğla Görünümlü Cephe Kaplama”

 1. genelde cafe bar gibi yerlerin tercih ettiği kaplama çeşitlerinden. ortama hoş ve otantik bir görüntü kapıyor. eğer yaptırmaya müsait evim olsa ben de yaptırmak isterdim.

 2. cephe kaplama işlemleri yalıtımda ve konforda büyük yararlar sağlayan sistemler. cephe kaplama yaptırdıktan sonra mekanın ısnmasında cüddü oranda değişiklikler meydana geliyor. kaplama yapılan mekan daha kolay ısınıyor ve daha geç soğuyor. günümüzde genellikle kafe bar ve restaurant gibi yerlerde kullanılan tuğla görünümlü cephe kaplama estetik açısından da diğer kaplama türlerine göre biraz daha avantajlı görünüyor.

Cevapla

 • Adana Emekcan Yapı İzolasyon

  - on 26 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  İş Tecrübelerimizden Edindiğimiz “ Yalıtımda Kalite Tesadüf Değildir” Sloganını Referans Alarak 14.10.2016 Tarihinde Emekcan Yapı İzolasyon İnş. Ltd. Şti Adındaki Firmamızı Açmış Bulunmaktayız. Firmamız Mantolama, Dış Cephe Boya,Su yalıtımı Isı yalıtımı ve Ses yalıtımı Hizmetlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmak İçin Biz Emekcan yapı Olarak“ Reşatbey Mah.5 Ocak Cad. Saniye Hanım Apt. Zemin kat.NO:24/A Seyhan /ADANA […]

 • favori inşaat

  - on 15 Ekim 2016 - 0 Yorumlar

  24 aya varan taksit imkanlarıyla her türlü markayla hizmetinizdeyiz.

 • GÜNEY İNŞAAT

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;  İnşaat Tadilatı  İnşaat Taşeronluğu  Dekorasyon  Mantolama  Yapı Güçlendirme  Saha betonu GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan […]

 • 2E Grup Isı Yalıtım Mantolama Sistemleri

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran 2E Grubun yeni markası 2E Yapı, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider […]