Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Prekast Cephe Kaplama

Yalıtım 10 Şubat 2012

Prekast cephe kaplama sistemleri her türlü mimari yapıya uygulanabilir cephe kaplama ürünlerini içermektedir. Bu cephe kaplama sistemi mekânlara çok kolay montaj edilir. Hızlı montaj edilmesinin en büyük etmeni hafif bir yapıya sahip olmasıdır. Her türlü su yalıtımı, ısı yalıtımı ve diğer tüm doğal sorunlara karşı mekânları koruyarak en iyi çözümü sınan prekast cephe kaplamaları oldukça kullanışlıdır.

Isıya karşı geçirmeme konusunda kuvvetli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yangınlara karşı da dayanıklıdır. Ayrıca prekast kullanılan cepheler de her türlü ses yalıtımına karşı dayanıklılık kazanır. Bu özelliği de bu ürüne ayrı bir artı katmaktadır.

Prekast cephe kaplama ürünleri silikon, polyester ahşap ve çelikten üretilir. Bu cephe kaplama ürünleri uygulanacağı mekânın projesine göre üretilmektedir. Üretilen kalıplar daha sonra cephe kaplamasında her türlü ısı, ses, su yalıtımı için kullanılmaktadır.

Prekast cephe kaplamalarının hafif olmasının en büyük nedeni içinde bulunan köpüktür. Bu nedenle kolay taşınabilen prekast cephe kaplamaları çok kolay montajlanabilir.

Prekast cephe kaplama sistemleri tüm mimari yapılara rahatça uygulanabilir. Mekânlarınızın dış görünüşüne hiçbir zarar vermeden rahatlıkla uygulanması nedeniyle evlerinin dış görünüşüne önem verenler prekast cephe kaplamalarını tercih etmektedir. Bunun yanına uygun fiyat ve getirdiği avantajlar da eklenince prekast cephe kaplamada değişilmez dış cephe kaplama ürününüz olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

    

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Henüz Yorum Yapılmamış - “Prekast Cephe Kaplama”

 1. mustafa fidan - 10 Şubat 2012 @ 20:28

  Özellikle bu kış evimin dışına yalıtım yaptırmamamın pimanlığını yaşıyorum. Ama ilk fırsatta bunu yaptıracağım. Çünkü sular dondu ve beni ciddi bir şekilde masrafa soktu bu durum. Prekast kaplama sistemiyle kaplama yapmayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla hafif ve uygulanması kolay bir sistem. Araştırdığım kadarıyla çeşitleri de fazla ve görünümleri de göze hoş geliyor.

Cevapla

 • Adana Emekcan Yapı İzolasyon

  - on 26 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  İş Tecrübelerimizden Edindiğimiz “ Yalıtımda Kalite Tesadüf Değildir” Sloganını Referans Alarak 14.10.2016 Tarihinde Emekcan Yapı İzolasyon İnş. Ltd. Şti Adındaki Firmamızı Açmış Bulunmaktayız. Firmamız Mantolama, Dış Cephe Boya,Su yalıtımı Isı yalıtımı ve Ses yalıtımı Hizmetlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmak İçin Biz Emekcan yapı Olarak“ Reşatbey Mah.5 Ocak Cad. Saniye Hanım Apt. Zemin kat.NO:24/A Seyhan /ADANA […]

 • favori inşaat

  - on 15 Ekim 2016 - 0 Yorumlar

  24 aya varan taksit imkanlarıyla her türlü markayla hizmetinizdeyiz.

 • GÜNEY İNŞAAT

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;  İnşaat Tadilatı  İnşaat Taşeronluğu  Dekorasyon  Mantolama  Yapı Güçlendirme  Saha betonu GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan […]

 • 2E Grup Isı Yalıtım Mantolama Sistemleri

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran 2E Grubun yeni markası 2E Yapı, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider […]