Dış Cephe Mantolama Fiyatları

admin 06 Ocak 2012 2
Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Mantolama sistemleri dünya üzerindeki enerji kaynaklarının uzun vadede bitebileceğini göz önünde bulundurursak enerji tasarrufu sağlamada önemli inşaat sistemleridir. Mantolamanın ne olduğundan bahsetmek gerekirse şöyle diyebiliriz: Binaların iç ve dış cephelerine ısı yalıtım amacıyla polistren levha kaplanması denir. Mantolama sistemleri isteğe ve ihtiyaca göre binaların iç kısımlarına da uygulanabilir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber birbirinden farklı birçok mantolama sistemi geliştirilmiştir.

Mantolama sistemlerindeki amaç binalarda enerji tasarrufunu sağlamaktır. Ayrıca bina içerisindeki hava dengesinin de sağlanmasında önemlidir. Burada önemli olan ısı kaybının önüne geçmek, içeriye soğuk-sıcak hava giriş çıkışlarını en aza indirgemektir. Bina mantolama sistemleri ya da dış cephe mantolama sistemleri uygulanma anından itibaren binaların dış etmenlerden (kar, yağmur, fırtına vb.) korunmasına yardımcı olur. Bina yapılarının daha korunaklı olmasını sağlar.

Dış cephe mantolama fiyatları ilk başta maliyetli gelse de sonraki zaman dilimleri içerisinde kendini amorti etmektedir. Ayrıca enerji tasarrufu ve harcamalarınız konusunda önemli katkıları olacaktır. İhtiyacınıza göre dış cephe mantolama sistemleri mevcut olduğu için ekonomik olarak herhangi bir kaygı taşımamanız gerekir.

Üçretsiz keşif ve mantolama teklifi almak için Tıklayınız..!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Her türlü yalıtım ve mantolama işiniz için 0 535 374 4150

2 Comments »

  1. sarar 07 Ocak 2012 at 13:42 - Reply

    kullanılan malzemeye göre fiyatlar değişiyor ama mantoloma yararlı bir yaptırım.

  2. koral 11 Şubat 2012 at 14:51 - Reply

    yalıtım sistemlerinin kullanıldıktan sonra ısınma maliyetlerinin düşmesi sebebiyle getirdiği kazançlar sonucunda kendilerini iki ya da üç yılda amorte ettiği yadsınamayacak bir gerçek. bu şekilde düşündüğümüz zaman zaten büyük oranda fayda sağlayan mantolama sistemlerinin maliyet açısından da fazla bir şeye gelmediğini görmekteyiz. biz geçen yıl binamıza uygulattık hrkese uygulatmasını tavsiye ederiz.

Yorum Yaz »