Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Dış Cephe Giydirme

Isı Yalıtımı 17 Aralık 2011

Son dönemlerdeki mimari yapılar gittikçe güzelleşmektedir. Bunu çevrenize bakarak kolayca teyit edebilirsiniz. Bunun nedeni olarak güzel mimari işçilik olabilir; ancak buna ek olarak bir şey daha vardır: Dış Cephe Giydirme.

Dış Cephe Giydirme işlemi binaların dış yüzeyinin estetik bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu işlemin yanında doğal olarak ısı ve ses yalıtımını da yapmaktadır. Bu nedenle işlev bakımından oldukça ekonomi sağlamaktadır. Dış Cephe Giydirme sistemlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak Transparan Cephe Giydirme, Kompozit Cephe Giydirme, Ahşap ve taş dış cephe kaplama gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Kullanacağınız ve ortama uygun bir binaya bu kaplamaları yaparak insanlar tarafından beğenilen bir bina oluşturabilirsiniz.

Dış Cephe Giydirme işleminde kullanılan malzemeler de oldukça kalitelidir. Örneğin taş kaplamada normal bir taş kullanılmaktadır. Rüzgara, suya dayanıklı yapıda taşlar kullanılmaktadır. Aynı şekilde diğer kaplamalar için de bu durum geçerlidir. Yine Prekast Cephe Kaplama sisteminde polyester ve kalsitin birleştirilerek çok dayanıklı bir sistem kurulmaktadır. Bu sayede de yapılan kaplamalar oldukça uzun süre dayanmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

   

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Henüz Yorum Yapılmamış - “Dış Cephe Giydirme”

 1. dış cephe giydirme sayesinde bina çok modern ve yeni bir görüntüye ulaşıyor. geçen yıl bizim binaya uyguladık eski görüntüden eser kalmadı güzel oldu. tavsiye ederim.

 2. dış cephe giydirme sistemi binaya yeni gibi bir görünüm kazandırmaktadır. kullananların gayet memnun kaldıkları bu sistem eski binaları adeta ywbi bir bina havasına sokmaktadır. dış cephe giydirme estetik yönünden tercih edildiği gibi aynı zamanda bu sistemin yalıtıma da diğer yalıtım malzemeleri gibi katkısı vardır. başta ısı yalıtımına faydası olan dış cephe giydirme sistemi ses yalıtımı konusunda da gayet başarılı bir sistem olma özelliği göstermektedir.

Cevapla

 • Adana Emekcan Yapı İzolasyon

  - on 26 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  İş Tecrübelerimizden Edindiğimiz “ Yalıtımda Kalite Tesadüf Değildir” Sloganını Referans Alarak 14.10.2016 Tarihinde Emekcan Yapı İzolasyon İnş. Ltd. Şti Adındaki Firmamızı Açmış Bulunmaktayız. Firmamız Mantolama, Dış Cephe Boya,Su yalıtımı Isı yalıtımı ve Ses yalıtımı Hizmetlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmak İçin Biz Emekcan yapı Olarak“ Reşatbey Mah.5 Ocak Cad. Saniye Hanım Apt. Zemin kat.NO:24/A Seyhan /ADANA […]

 • favori inşaat

  - on 15 Ekim 2016 - 0 Yorumlar

  24 aya varan taksit imkanlarıyla her türlü markayla hizmetinizdeyiz.

 • GÜNEY İNŞAAT

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;  İnşaat Tadilatı  İnşaat Taşeronluğu  Dekorasyon  Mantolama  Yapı Güçlendirme  Saha betonu GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan […]

 • 2E Grup Isı Yalıtım Mantolama Sistemleri

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran 2E Grubun yeni markası 2E Yapı, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider […]