Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Dekoratif Mantolama

Isı Yalıtımı 9 Ocak 2012

Günümüzde enerji tasarrufunu sağlamaya yönelik birçok inşaat sistemi geliştirilmiştir.  İlk aşamada Avrupa’da ortaya çıkan mantolama sistemleri belirttiğimiz gibi enerji tasarrufuna yönelik geliştirilmiştir. İlk olarak düz sadece ısı yalıtım ve ses yalıtım için geliştirilen mantolama sistemlerinde son yıllarda ürün yelpazesi ve çeşidi genişlemiştir. İşte bu sistemlerden biri de dekoratif mantolamadır.

Dekoratif mantolama sistemleri aynı şekilde ısı yalıtım, ses yalıtım ve enerji tasarrufu gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Dekoratif mantolama sistemlerinin diğer mantolama sistemlerinden farkı daha geliştirilmiş ve estetik olmasıdır. Darbelere karşı dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmaları tercih nedenleridir. Dekoratif mantolama sistemleri esnek yapılardır. Bu yüzden yüzeyde çatlama ya da darbeye bağlı zararlar meydana gelmez. Montajı kolay sistemlerdir. Yağmurda ses çıkarmaması önemli bir özelliğidir.

Dekoratif mantolama sistemleri binaların daha estetik ve göze daha hoş gelmesini sağlamaktır. Güzel ve estetik görünen bir binanın doğal olarak değeri daha fazla artar. Aksesuar çeşitliliği olması nedeniyle istediğiniz modelleri uygulama imkanı sunmaktadır. Hafif olmaları ise kolay montajlanabilmesinde en büyük etken olmasıyla beraber bina yapılarına ekstra yük getirmezler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

  

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Henüz Yorum Yapılmamış - “Dekoratif Mantolama”

 1. bu işi öyle iyi yapıyorlar ki mantoloma yapınca evin şekli bozulur diye üzülmeyin. dekorasyona uyduruyorlar.

 2. mantolama sistemi çevreye az kömür tüketildiği için uzun ve adede katkı sağlıyor. ev sahibinin ısı maliyeti de yarı yarıya düştüğü için maddi olarak da bir getiriye neden oluyor. mantolama sistemleri ayrıca estetik olarak da binaya yeni gibi bir hava kazandırıyor. estetik görünümle yapılmış bir mantolama sistemi binaya adeta bir villa görünümü kazandırabiliyor. maliyet artısını ve güzelliğini göz önüne aldığımız zaman yaptırılması aşamasında hiç tereddüte düşülmeyecek sistemler.

Cevapla

 • Adana Emekcan Yapı İzolasyon

  - on 26 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  İş Tecrübelerimizden Edindiğimiz “ Yalıtımda Kalite Tesadüf Değildir” Sloganını Referans Alarak 14.10.2016 Tarihinde Emekcan Yapı İzolasyon İnş. Ltd. Şti Adındaki Firmamızı Açmış Bulunmaktayız. Firmamız Mantolama, Dış Cephe Boya,Su yalıtımı Isı yalıtımı ve Ses yalıtımı Hizmetlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmak İçin Biz Emekcan yapı Olarak“ Reşatbey Mah.5 Ocak Cad. Saniye Hanım Apt. Zemin kat.NO:24/A Seyhan /ADANA […]

 • GÜNEY İNŞAAT

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;  İnşaat Tadilatı  İnşaat Taşeronluğu  Dekorasyon  Mantolama  Yapı Güçlendirme  Saha betonu GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan […]

 • favori inşaat

  - on 15 Ekim 2016 - 0 Yorumlar

  24 aya varan taksit imkanlarıyla her türlü markayla hizmetinizdeyiz.

 • 2E Grup Isı Yalıtım Mantolama Sistemleri

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran 2E Grubun yeni markası 2E Yapı, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider […]