Amerikan Kapı Ve Fiyatları

admin 20 Ocak 2012 1
Amerikan Kapı Ve Fiyatları

Amerikan kapı genellikle dışı sunta renkli bir tahta içi de sertleştirilmiş kağıt olan malzemeden oluşan, estetik görünümü güzel olan fakat fazla dayanıklı özellik taşımayan kapılara verilen addır. Panel kapıların bugünkü görünümü aslında göbekli ahşap kapılardan gelmektedir.Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde Amerikan kapı paneli de fındık kabuğunun yüksek basınçla preslenmesi sonucu elde edilir. 3mm kalınlıktaki bu paneller kapıların modelini oluşturan unsurlardır.

Amerikan kapıların estetik görünümü son derece şık olmasına karşın kullanım esnasında dayanıklılık estetikten daha önce gelir diyenler için tavsiye edilen bir model değildir.

Amerikan kapı fiyatları için sabit bir fiyat söylemek şu anki piyasa şartlarında pek mümkün görünmemektedir. Kapıların fiyatları kalitelerine göre değişik aralıklardadır. Kaliteli kapıların fiyatları 300 liradan başlamaktadır. Seri üretim kapılarda fiyat biraz düşerek 100 liraya kadar inebilmektedir. Seri üretim kapıların üçüncü kalite kapılar oldukları söylenmektedir. Bazı büyük firmalar bu fiyatı bir kaç Lira daha düşürebilmişlerdir. Kapıların montajı ise tüm ülkede genellikle 50 lira civarındadır.

Sonuç olarak, evinize taktıracağınız Amerikan kapılar estekik açıdan evinizi tam anlamıyla yükseltecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Her türlü yalıtım ve mantolama işiniz için 0 535 374 4150

One Comment »

  1. ramazan 11 Şubat 2012 at 13:32 - Reply

    amerikan kapılar kullanım kolaylığı açısından diğer kapılara nazaran daha kullanışlı. hafif olması ve estetik olarak güzel olması da onların ayrı birer avantajı bence. yazınızdan anladığım kadarıyla fiyat aralığı da baya uygun hale gelmiş. amerikan kapıların monte etmesi de deiğer kapılara göre daha kolay zannedersem. estetik yönden çok fazla seçeneğe sahip olması da amerikan kapı sistemlerinin bir başka avantajlı yönüdür bana göre.

Yorum Yaz »