Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Açılır Kapanır Cam Çatılar

Isı Yalıtımı 17 Ocak 2012

Açılır kapanır cam sistemleri günümüzde özellikte kafelerde, barlarda, restaurantlarda,, teraslarda, ev çatılarında, yüzme havuzlarında ve çeşitli spor merkezlerinde kullanılmaktadır.

Açılır cam çatılar doğanın yağmur rüzgar toz toprak gibi olumsuz yönlerinden sıyrılıp tertemiz güneş ışığıyla dolmuş ortamlar oluşmasına imkan sağlamaktadır. Bu çatılarla her türlü mekanı işlevsel ve kullanım kolaylığı olan bir ortam haline getirmek mümkündür.

Cam çatılarının kalınlıkları 10mm tek camdan 24 mm çift cama kadar ulaşabilmektedir. Çatının eğimi ve taşıyabileceği kapasiteye göre bu oran değişebilmektedir. Çatının eğimi ise en kalitesi hizmeti verebilmek için hassas bir şekilde planlanmaktadır.

Açılır çatı sistemleri fonksiyonel, kullanması pratik ve istenilen her ortama monte edilebilecek özelliktedir. Kullanması pratik olan açılır cam çatılar birkaç dakika içerisinde kumanda ile ya da manuel olarak açınıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Açılır cam çatıların diğer açılır kapanır çatı sistemlerine göre farklı bir avantajı ise teraslarda ya da kafeler gibi estetik güzelliği önemli olan yerlerde doğayla ve şehrin güzellikleriyle insanın görsel irtibatını kesmemesi durumudur.

Ayrıca sigara yasağının başladığı bu zamanlarda kafelerin bahçelerinde pratik kullanım, kolay duman tahliyesi özelliği ve estetik durumları nedeniyle kullanımları önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

    

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Henüz Yorum Yapılmamış - “Açılır Kapanır Cam Çatılar”

 1. özellikle sigara yasağı başladıktan sonra bu sistemleri daha çok görmeye başladım ve baya kullanışlı sistemler olduğunu fark ettim. Çünkü bu sistem sayesinde mekan istediğimiz zaman iç mekan istediğimiz zaman dış mekan olma özelliğine sahip oluyor. dışarının soğuk ya da sıcak olması sizi pek ilgilendirmiyor Ben de 20 metrekarelik terasıma yaptırmak istiyorum. Bir araştırma içerisindeyim ve böyle bir paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim

 2. Bayram Unal - 13 Mayıs 2014 @ 12:00

  75 m2 lik terası camla kaplatmak istiyorum.
  92cm yükseklüğünde yan duvar ve 33m uzunluğunda yan cam ve 75 m2 lik üst cam tavan kaplama
  Fiyat listesi gönderirmisiniz

Cevapla

 • Adana Emekcan Yapı İzolasyon

  - on 26 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  İş Tecrübelerimizden Edindiğimiz “ Yalıtımda Kalite Tesadüf Değildir” Sloganını Referans Alarak 14.10.2016 Tarihinde Emekcan Yapı İzolasyon İnş. Ltd. Şti Adındaki Firmamızı Açmış Bulunmaktayız. Firmamız Mantolama, Dış Cephe Boya,Su yalıtımı Isı yalıtımı ve Ses yalıtımı Hizmetlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmak İçin Biz Emekcan yapı Olarak“ Reşatbey Mah.5 Ocak Cad. Saniye Hanım Apt. Zemin kat.NO:24/A Seyhan /ADANA […]

 • GÜNEY İNŞAAT

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  GÜNEY İNŞAAT 2013 Yılın da Gaziantep’te İnşaat Taahhüt ,Müteahhitlik işleri yapmak üzere kurulmuş firmadır.Firmamız;  İnşaat Tadilatı  İnşaat Taşeronluğu  Dekorasyon  Mantolama  Yapı Güçlendirme  Saha betonu GÜNEY İNŞAAT, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan […]

 • favori inşaat

  - on 15 Ekim 2016 - 0 Yorumlar

  24 aya varan taksit imkanlarıyla her türlü markayla hizmetinizdeyiz.

 • 2E Grup Isı Yalıtım Mantolama Sistemleri

  - on 14 Kasım 2016 - 0 Yorumlar

  2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran 2E Grubun yeni markası 2E Yapı, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider […]